Metalcut OÜ on ettevõte, mis on keskendunud metallide ja mitmesuguste  materjalide mehaanilisele töötlusele. Ettevõte on asutatud 2017 aastal, kuid omame 9 aastast kogemust cnc treimise ja freesimise alal. Esialgne idee oli valmistada oma tarbeks uusi ja kestvamaid lahendusi autospordiga tegelemiseks ning sealt edasi arenes visioon hakata valmistama neid ka laiemale huviliste ringile.

Teenuse täiustamiseks kasutame joonestamise ja modelleerimise tarkvara, mis annab võimaluse pakkuda kliendi soove arvestades individuaalsemat lahendust. Ettevõte keskendub just väikeste seeriatoodete ning erilahenduste väljatöötamisele, aga samas omades võimekust teha ka masstoodangut.

Metalcut OÜ seniste tööde hulka kuulub näiteks reeperite ja hammastatud toodete valmistamine, mootori komponentide ümbertöötlemine, veermiku osade taastamine, lõikestantsi lahenduse väljatöötamine ja valmistamine. Meie tootmises valminud detailidele ja toodetele anname enda poolse garantii.
Igasse tellimusse ja töösse süveneme põhjalikult ja pühendumusega, et anda nõutud tähtaegsus ja kvaliteet.

HYUNDAI L230LMSA

Antud seade on soetatud  Leader projekti meede 1.2 toetuse abil. Uus cnc treimisekeskus Hyundai L230LMSA võimaldab toota kvaliteetset toodangut väiksema ajakuluga ja annab paralleelselt võimaluse efektiivsemalt tootmist korraldada.